قاسم جوهری - چاپ دلخواه

نزدیک به یک دهه از آغاز فعالیت شرکت حرارت صنعت نفیس با نام تجاری دلخواه پرینت در صنعت گسترده چاپ حرارتی می‌گذرد. در راستای تحقق اهداف شرکت همراستا با فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، فراز و نشیب‌های بسیاری را   طی کرده ایم و امروز افتخار ما تولید محصولی ملی با کیفیتی صد در صد برتر از محصولات چینی و قابل رقابت با محصولات اروپایی است. مشتریان گرامی، کیفیت هیچ گاه اتفاقی نیست. دلخواه پرینت در راستای ارتقای سطح کیفی محصولات خود اقدام به استفاده از محصولات آتونیکس کره در ساخت محصولات خود نموده است.  اکنون در ایران دستگاه های چاپ حرارتی در دو مدل چینی و کره ای در دسترس هستند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که دستگاه‌های کره ای مارک آتونیکس دارای قطعات کنترلر هوشمند هستند که روی آنها (made in Korea)  حک شده است. دلخواه پرینت تولیدکننده انحصاری دستگاه‌های کره ای آتونیکس در ایران می باشد که با خدمات پس از فروش در سراسر ایران و دو سال گارانتی تعویض قطعات در خدمت هموطنان و همکاران محترم در صنعت گسترده چاپ حرارتی می‌باشد. استفاده از هیترهای بسیار با کیفیت آلومینیوم آلیاژی و آلومینیوم ریخته گری شده با المنتهای ایتالیایی نیز در ارتقا کیفی دستگاه‌ها بسیار موثر بوده‌اند. در کنار کیفیت برتر در قطعات و کیفیتی عالی در چاپ نهایی، اکنون این افتخار را داریم که محصولات خود را در سایز‌های دلخواه  و متنوع عرضه کنیم و مشتریان ما در انتخاب دستگاه خود محدودیت‌های سایز موجود در دستگاه های چینی را ندارند. سایز دلخواه و کیفیتی عالی در چاپ نهایی شعار ما در دلخواه پرینت است و اکنون با تولید مدل های سفارشی در ابعاد بزرگ با خدماتی کاملا انحصاری در خدمت مشتریان خود در سطح ایران و در آینده ای نزدیک در کشور های منطقه خواهیم بود. چاپ حرارتی تخصص ماست و به زودی شاهد تولید دستگاه های چاپ سه بعدی، دستگاه های فرکانس و کلندر در سایزهای دلخواه با مارک دلخواه پرینت هستیم.

با احترام، دلخواه پرینت، چاپ دلخواه شما

در سال ۹۱ مبنی بر دستور اکید مقام معظم رهبری بر تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی و با توجه به تحریم های ظالمانه ایجاد شده علیه کشور و مردم عزیزمان بر آن شدیم تا این محصولات را در ایران تولید نماییم .

در سال ۹۱ از همان ابتدای سال یک تیم مجرب از مهندسین خدوم ایران اسلامی شامل مهندسین مکانیک و سیالات و مهندسی الکترونیک با سرپرستی جناب آقای مهندس جوهری تشکیل شد و پس از حدود یکسال تحقیقات و آزمایشات گوناگون بالاخره در سال ۹۲ تلاشهایمان به ثمر نشست و توانستیم امر ولی مسلمین رهبر معظم را لبیک گفته و موفق به تولید یک محصول با کیفیت در ایران شدیم .

 

واحد خدمات پس از فروش و تعمیرات

خداوند را شاکریم که تلاشهایمان را بی حاصل نگذاشت و هم اکنون تنها تولید کننده این محصولات در ایران هستیم .

تمامی مشتریان و دوستان عزیز را به مقایسه محصولات تولیدی مان به نمونه های مشابه چینی دعوت می کنیم و بر این باوریم که جوان و نیروی فکر ایرانی از هر نظر بالاتر و بهتر از بیگانه است .

خرید یک محصول ساخت داخل دارای مزایای فراوانی در دیدگاه جز و کل دارد :

۱ – حمایت از کار و سرمایه ایرانی به فرموده مقام معظم رهبری

۲- حمایت از تولید ملی

۳- آسودگی خاطر از تامین قطعات و خدمات پی از فروش

۴- جلوگیری از قاچاق کالا در مرزها

۵- خرید با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالاتر

۶- جلوگیری از خروج ارز و کمک به اقتصاد ملی

۷- کمک به اشتغالزایی هموطنان خود و نه به بیگانگان

۸- و …

بیایید همه با هم به تولیدات میهنی مان اعتماد داشته باشیم و خرید از بیگانگان را هرچه کمتر و کمتر نماییم . وقتی یک محصول در ایران قابل تولید و عرضه می باشد در نتیجه سرمایه جوانان و هموطنان مملکت اسلامی مان متوجه آن شده . پس بیایید همه دست در دست هم دهیم و با اطاعت از ولی امر مسلمین حضورت آیت الله خامنه ای ،هر محصولی را که مشابه داخلی آن وجود دارد از بیگانگان خرید نکنیم و ضربه به اقتصاد کشورمان وارد نکنیم و در حق جوانان این مرز و بوم خیانت ننماییم .

logo sherkat